Поштова служба "Укрпост"

НазадНазад

Контекстна довідка

  Поштова служба "Укрпост"

Ласкаво просимо в систему "Укрпост" - сервіс електронної пошти від Укртелекома.

Система "Укрпост" дозволить Вам одержувати і відправляти електронну пошту в будь-якому місці земної кулі , де є доступ до мережі Іnternet. Крім послуг електронної пошти, система "Укрпост" надасть Вам широкий набір різних інформаційних послуг - доступ до новин та ін.

Система "Укрпост" дасть вам можливість автоматично керувати вхідними повідомленнями за допомогою фільтрів, дозволяючи: пересилати повідомлення на іншу адресу, сортувати по папках, блокувати надходження небажаної пошти, формувати і відправляти відповідь кореспондентові.

Система підтримує інтерфейс на українській , російській і англійській мовах. Зручна для Вас мова вибирається натисканням на відповідне посилання у верхній частині екрана.

Щоб скористатися сервісом електронної пошти, Вам необхідно замовити його через Систему управління послугами Укртелекома my.ukrtelecom.ua.

Доступ до різних сервісів, наданих системою "Укрпост", здійснюється через головне меню системи в лівій і верхній частинах екрана. В робочій частині екрана знаходяться функції, доступні користувачеві, що залежать від обраного сервісу.

  Зміст

1.Інтерфейс користувача
1.Загальні рекомендації
2.Робота зі списками
2.Вхід у систему
3.Налаштування і параметри користувача
4.Робота з поштовою скринькою
1.Робота з папками
2.Робота зі списком повідомлень
3.Робота з повідомленнями
4.Створення повідомлень
5.Пошук повідомлень
5.Робота з адресною книгою
6.Робота зі списком фільтрів
1.Умови фільтрації
7.Робота з іншими поштовими серверами
8.Робота зі стрічками новин RSS
9.Робота з конференціями NNTP

НазадНазад

"Мій Укртелеком - система управління послугами"